Blog

Medzinárodný strojársky veľtrh

Posted by:

Navštívte Medzinárodný strojársky veľtrh a presvedčte sa na vlastné oči, čo dokážu naše zariadenia na úpravu vody. Na známom priemyselnom veľtrhu totiž predstavíme to najmodernejšie z úpravy vody pre priemyselné odvetvia.

Našou prioritou je už dlhé roky poskytovať úpravu studničných vôd, vôd z obecných vodovodov, ako aj úpravu v strojárenskom. Priemysle. Preto máme na trhu viac ako 10 rokov skúseností, ktoré vytvorili množstvo spokojných zákazníkov.

Tentoraz ponúkame najnovšie technológie na úpravu vody a širokú ponuku nápojových automatov. Pri obzretí si skutočných technologických skvostov v tejto oblasti vám ponúkneme pitný režim v podobe kávy, čaju a alkalickej vody, ktorá je doslova požehnaním zdravia pre organizmus.

Na veľtrhu je možné objednať si akciový rozbor a priamo kúpiť jednoduchšie zariadenia ako práčkové, sprchové filtre, guľôčkový  filter, batériové filtre dechloračné kanvice, aktívne uhlie náhrady

Samozrejme profesionálny tím poskytne informácie a možnosti spolupráce a realizácie úpravy vody práve v oblasti strojárenstva.

0