Veľkoobchod

TXT_212_1329924094Spoločnosť AQUA trade, s.r.o., Zvolen pôsobí na Slovensku v oblasti rozborov a úpravy vody už viac ako desať rokov. Predstavuje najkvalitnejšie produkty na slovenskom trhu a špičkovo vyškolených pracovníkov. Ponúkame vám možnosť odoberať naše produkty pre váš obchod za partnerské ceny. Zákazníkom poskytnete nielen vynikajúce výrobky, ale aj poradenstvo a servis, ako aj pomoc s rozborom vody, čím sa vaša predajňa stane vyhľadávaným predajným miestom v regióne.

CERTIFIKÁCIA PREDAJNE

Sme jediný predajca systémov na úpravu vody, ktorý certifikuje svojich spolupracovníkov a predajne odoberajúce naše produkty. Certifikát odbornosti priamo vo vašej predajni zabezpečí exkluzivitu. Našim zákazníkom odporúčame, v ktorom regióne môžu nakupovať u odborníkov s kvalitným tovarom a dostanú aj nadštandardný prístup.

PODPORA

Každému odberateľovi zabezpečujeme prvotriedny servis. Či už formou internetovej, mailovej, telefonickej podpory, aj služieb telemarketingu. Rovnako odporúčame naším stabilným klientom obchody, v ktorých si môžu zakúpiť náš certifikovaný produkt. Získate pravidelných aj nových zákazníkov, ktorí sú s našimi službami už roky spokojní.

REGIONÁLNA EXKLUZIVITA

Staviame na systéme dlhodobej spolupráce a v rámci regiónov sa snažíme o dostupnosť po celom Slovenku, no zároveň dbáme na exkluzivitu predajní s naším sortimentom. Chceme zaručiť dostatok zákazníkov v rámci regiónu pre maloobchodnú predajňu s naším certifikátom.

ŠKOLENIE PERSONÁLU

Z nášho interného prieskumy vyplynulo, že množstvo predajcov filtrov nedokáže svojim zákazníkom ponúknuť adekvátne poradenstvo v oblasti filtrácie a čistenia vody. Naša spoločnosť dodáva zariadenia a bezplatne vyškolí personál tak, aby zákazník odchádzal spokojný a vždy sa rád vracal.